Ik ben een Xtra talent Ik zoek een Xtra talent

Terug naar het overzicht van beschikbare profielen

Chelsea

Brand Marketeer

Chelsea behaalde een bachelor Bedrijfsmanagement – KMO-Management en heeft meer dan 8 jaar ervaring binnen brand marketing, product marketing en projectmanagement. Ze combineert strategisch merkdenken met een sterke commerciële en analytische aanpak. Chelsea voelt zich thuis in omgevingen waar merkstrategie, productlanceringen en stakeholdermanagement samenkomen. Ze ondersteunt organisaties bij brand planning, campagnebeheer en portfolio-optimalisatie. Haar aanpak is gestructureerd, resultaatgericht en sterk gericht op groei.

Relevante ervaring:

Chelsea stelt brandplannen op op basis van consumentengedrag, verkoopdata en interne cijfers. Ze vertaalt inzichten naar concrete acties om merkpositie, groei en commerciële impact te versterken.

Ze coördineert campagnes en sales activations van concept tot uitvoering. Chelsea stemt af met agencies en interne stakeholders en volgt prestaties en planning nauwgezet op.

Chelsea beheert productportfolio’s en ondersteunt productlanceringen, prijszetting en promotionele planning. Ze werkt aan nieuwe productontwikkelingen, verpakkingsprojecten en duurzaamheidsinitiatieven.

Ze beheert marketingbudgetten, volgt sell-in en sell-out cijfers op en analyseert marktdata. Chelsea vertaalt rapporteringen naar duidelijke inzichten voor interne en externe stakeholders.

Chelsea ondersteunt B2B-communicatie, leadgeneratie, events en sales tools. Ze werkt met e-mailmarketing, websitebeheer en contentplanning om commerciële teams sterker te ondersteunen.

Tools, Talen & Opleidingen:

Microsoft Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Microsoft Lists, Microsoft Planner, Power Automate Apps, Canva, Selligent, Jira, WordPress, Trello, GSCM, SAP

  1. Nederlands – moedertaal
  2. Frans – professioneel
  3. Engels – professioneel

  • Bachelor Bedrijfsmanagement – KMO-Management
  • Digital Marketing
  • De basisprincipes van Online Marketing
  • Strategisch denken
  • Business Fundamentals for Success Managers
  • Basiskennis bedrijfsanalyse
  • Product Management: productstrategie
  • Product Management: product roadmap
  • Communicatie voor Product Managers
  • Werken in en managen van cross-functionele teams
  • Power BI level 1 & 2
  • Excel level 4 & 5
  • Priority Management
  • Presenteren met impact

Ontdek linkedIn profiel

Interesse in deze expert?

Neem contact met ons op