Ik ben een Xtra talent Ik zoek een Xtra talent

Hoe creëer je als CFO een cultuur van vertrouwen en ownership?

Hoe creëer je als CFO een cultuur van vertrouwen en ownership?

Door beschikbaar te zijn, verantwoordelijkheden te delen en te leiden vanuit waarden, bouw je aan een open en betrokken bedrijfscultuur. In deze aflevering van Xtra Human Insights deelt Francis Costenoble, CFO bij Dela Belgium, hoe menselijkheid en vertrouwen de basis vormen van een future proof Finance team.

Hoe ziet een future proof Finance team eruit? Met Francis Costenoble
Francis Costenoble

“Ik wil betrokken zijn bij wat er reilt en zeilt. Daarvoor moet je beschikbaar zijn en je niet verstoppen achter een volgeboekte agenda.”

“Een future proof team is complementair,”

Francis combineert verschillende profielen en karakters in zijn team. Blauw, groen, rood of geel: elk type draagt iets bij. Diversiteit brengt nuance, verruimt perspectieven en versterkt onderling respect.

  • Plan bewust lege momenten in je agenda.
  • Vraag vaker om input dan om rapporten.
  • Spreek je waarden hardop uit.
  • Vertrouw eerst, controleer later

Wil je meer weten over het bouwen van een future proof team?
Beluister alle afleveringen van onze Xtra Human Insights en blijf ons zeker volgen voor meer inzichten en tips.

Francis Costenoble